Logo

image
Nový web byl zveřejněn

Ahoj, jmenuji se Matěj Cajthaml.

Jsem ten člověk, co stvořil tento web a také majitel skupiny Navarru.cz. Navarru bylo pověřeno Studiem Profesionální Péče k vytvoření, tohoto, nového webu, na kterém se právě nacházíte. Hlavním úkolem bylo, aby byl nový web přehledný a rychlý. Osobně si myslím že se vše podařilo jak mělo. Nový web má spoustu nových vychytávek, který starý web neměl. Například přehledné služby, u kterých se nachází co od služby můžete očekávat nebo třeba úplně nový obchod. Web je také rychlejší a modernější.


Obchod

Jak jsem již zmínil, na novém webu je obchod. V obchodu se dají zakoupit vouchery především na kadeřnické služby, které můžete komukoliv darovat - stačí mu zaslat nebo vytisknout (i s designem) číslo voucheru. Poté ho pouze stačí předložit v kadeřnictví kde jej aktivují a vy nic nemusíte platit. Obchod je zatím v testovací fázi a všechny funkce nemusí fungovat dle požadavků, pokud narazíte na chybu, neváhejte a kontaktujte nás přes kontaktní formulář.


Služby

Kadeřnictví, v aktuální fázi, má čtyři typy služeb - kadeřnické, kosmetické, manikérské a pedikérské. Ke každé službě z již zminěných se na webu v sekci Služby / Ceník dají najít podrobné informace, co od služby můžete očekávat.


Jsem rád, že jste tento první blog přečetli a doufám že jste s webem spokojeni stejně jako já a Studio Profesionální Péče. Nezapomínejte, že pokud máte nějaký nápad na vylepšení webu, nebo Vám tu prostě něco chybí, můžete nám napsat přes kontaktní formulář.

Milióny lidí touží po nesmrtelnosti, a přitom nevědí co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.

S pozdravem,
Matěj Cajthaml

O autorovi

author
Matěj Cajthaml / IT

Správce webu, majitel skupiny Navarru

Tyto stránky používají soubory cookies, které vám zajistí nejlepší průchod na našich webových stránkách. Podívejte se na Zásady ochrany osobních údajů.