Logo

Masérské služby jsou k dispozici

image
Masérské služby jsou k dispozici

Dobrý den,

Jak jste si mohli všimnou v minulém blogovém příspěvku, připravovali jsme Vás na to, že nás, potažmo hlavně Vás, bude čekat spousta novinek. Jsme šťastní, že jej konečně můžeme představit veřejnosti.


Masérské služby

Ten, kdo si web prohlížel podrobně, jistě zaregistroval, že se na některých stránkách nachází jakési informace o připravovaných maserských službách. Od dnešního dne se již můžete do studia, na maserské služby objednávat. Dalo nám to spoustu práce, museli jsme menší část prvního nadzemního patra ve studia poupravit, aby se zde masérské služby vešli. Jsme rádi, že jsme prostor zařídili tak, že masér bude mít vždy spoustu místa na obsloužení zákazniků.


Obchod s kupóny

Radi bychom znovu upozornili, že na novém webu se nachází obchod s kupóny pro kadeřnické služby, které si již můžete zakoupit. Kupóny jsou vhodný dárek pro každého. Již brzy přidáme další typy kupónů pro ostatní služby, buďte na příjmu!


Toto je jedna z připravovaných novinek, věříme, že Vás překvapíme ještě více dalšími akcemi, které chystá náš celý tým.

Za Studio Profesionální Péče,
Filip Kopáček.

O autorovi

author
Filip Kopáček / Majitel

Kreativní, mladý, a hlavně kadeřník, muž který celý projekt Studia Profesionální Péče za pomoci kamarádu a rodiny vymyslel a zrealizoval. Již odmalička zajímající se vlasy, je odborníkem s mnohaletou zkušeností v oblasti kadeřnických služeb. Každou chvíli někde lítá po školení.

Tyto stránky používají soubory cookies, které vám zajistí nejlepší průchod na našich webových stránkách. Podívejte se na Zásady ochrany osobních údajů.