Kosmetické
služby Hella

Mnohaletá zkušenost

Mnohaleté zkušenosti v oboru Vám zajistí dokonalou péči, individuální a osobní přístup kosmetičky, která s Vámi krok po kroku zkonzultuje postup a poradí které ošetření je pro Vás nejvhodnější.

Krása

Naším záměrem je "ušít" ošetření zákaznici na míru. Každý klient/klientka potřebuje individuální péči. Pravidelná péče o pleť je důležitá pro zachování jejího zdravého vzhledu, pružnosti, pevnosti a hydratace.

Anti-aging

Kosmetička Helena prošla mnoha školeními aby se mohla specializovat na anti-age - omlazujici procedury a pomoc s problematickou pletí. Především používáme produkty značky Anubis Barcelona.

Jak se objednat?

Objednávejte se u paní Heleny na telefonním čísle: +420 733 178 384.

Otevírací doba

Péče, kterou si zasloužíte

Vždy, když k nám přijdete, dostanete od nás zdarma profesionálně uvařenou kávu či (vychlazený) nealkoholický nápoj. Na výběr máte z mnoho druhů nápojů, od sladkých limonád až po citronovou vodu. Většina lahví se vrací dodavateli, šetříme tím naší planetu, které si velmi vážíme.

I nejmenší od nás dostanou malé překvapení, ale aby se dítko mělo nač těšit, vše se dozvíte až ve studiu.

Ceny jsou platné od 29. 1. 2024. Ceny mají pouze informační charakter, mohou se měnit dle potřeb zákazníků. Na uvedených informacích nelze zakládat jakákoliv práva a za jejich správnost neručíme.

Kadeřnické služby

Manikúra

Kosmetické služby Gabriela