Kosmetické
služby

Varování

Studio nyní kosmetické služby neprovádí a není možné se objednat.

Mnohaletá zkušenost

Mnohaleté zkušenosti v oboru Vám zajistí dokonalou péči, individuální a osobní přístup kosmetičky, která s Vámi krok po kroku zkonzultuje postup a poradí které ošetření je pro Vás nejvhodnější.

Krása

Naším záměrem je "ušít" ošetření zákaznici na míru. Každý klient/klientka potřebuje individuální péči. Pravidelná péče o pleť je důležitá pro zachování jejího zdravého vzhledu, pružnosti, pevnosti a hydratace.

Česká kosmetika RYOR

Veškeré ošetření provádíme přírodní a českou kosmetikou Ryor s dlouholetou tradicí a velkou škálou produktů, které individuálně vybíráme podle potřeb zákazníka.

Jak se objednat?

Objednávejte se u paní Gabriely na telefonním čísle: +420 728 017 955. Vouchery na kosmetické služby je možné koupit osobně ve studiu u kosmetičky Gabriely.

Otevírací doba

Úprava obočí a barvení řas

Parafínový zábal

Péče, kterou si zasloužíte

Vždy, když k nám přijdete, dostanete od nás zdarma profesionálně uvařenou kávu či (vychlazený) nealkoholický nápoj. Na výběr máte z mnoho druhů nápojů, od sladkých limonád až po citronovou vodu. Většina lahví se vrací dodavateli, šetříme tím naší planetu, které si velmi vážíme.

I nejmenší od nás dostanou malé překvapení, ale aby se dítko mělo nač těšit, vše se dozvíte až ve studiu.

Ceny jsou platné od 17. 1. 2020. Ceny mají pouze informační charakter, mohou se měnit dle potřeb zákazníků. Na uvedených informacích nelze zakládat jakákoliv práva a za jejich správnost neručíme.

Kadeřnické služby

Manikúra

Pedikúra

Masáže