Kadeřnické
služby

Zkušenosti

Se střiháním, barvením či v jakékoliv jiné kadeřnické službě máme mnohaleté zkušenosti, zajístíme Vám dokonalou profesionální péči. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, osobní přístup zajištuje velmi velkou a dlohodobou spokojenost zákazníků. Doporučíme Vám jen to nelepší.

Objednávání

Jako jedna z mála kadeřnictví nabízíme plnou podporu objednávání online, pomocí jednoduchého interaktivního formuláře, přes který se objedná opravdu každý. Můžete si zobrazit termíny a vybrat balíčky, které sedí přímo vám. Není nutná jakákoliv komunikace s lidmi, vše je rychlé a automatizované.

Lokace

Studio se nachází V blízkosti stanice metra C - Kačerov, je umístěno v krásně zařízeném a útulném dvoupatrovém domě. Kadeřnictví se nachází v přízemí. Každá návštěva studia lidem zlepšuje náladu, studio je plné krásných rostlin, věcí a tajemství. Ke každé náštěvě taktéž dostanete (ne)chlazený nealkoholický nápoj nebo kávu zdarma.

Jak se objednat?

Objednávejte se pomocí rezervačního systému pomocí odkazu v horní části stránky a nebo pomocí telefonního čísla +420 773 00 23 24 v době otevírací doby.

Otevírací doba

Péče, kterou si zasloužíte

Vždy, když k nám přijdete, dostanete od nás zdarma profesionálně uvařenou kávu či (vychlazený) nealkoholický nápoj. Na výběr máte z mnoho druhů nápojů, od sladkých limonád až po citronovou vodu. Většina lahví se vrací dodavateli, šetříme tím naší planetu, které si velmi vážíme.

I nejmenší od nás dostanou malé překvapení, ale aby se dítko mělo nač těšit, vše se dozvíte až ve studiu.

Ceny jsou platné od 28. 12. 2019. Ceny mají pouze informační charakter, mohou se měnit dle potřeb zákazníků. Na uvedených informacích nelze zakládat jakákoliv práva a za jejich správnost neručíme.

Kosmetické služby Hella

Manikúra

Kosmetické služby Gabriela