Pro média

O Studiu

Založení

O založení si vlastního studia přemýšlel majitel Filip Kopáček již dlouho, první nápad Studia Profesionální Péče však přišel až na začátku roku 2017, kdy se sešel se svojí rodinou aby spolu vymysleli důležité detaily studia. Budovat se začalo již od začátku, hned po tom večeru Filip začal hledat vhodné místo pro studio, dbalo se hlavně na pohodlí zákazníků, především na blízkost k hromadné dopravě. Zvolil stanici Metra C - Kačerov a přilehlý domeček, který začal rekonstruovat. Vše se dařilo a prvního září 2017 jsme otevřeli kadeřnictví s manikúrou a pedikúrou.

Po založení

Od založení byl velký zájem i další služby, které jsme zvážili a postupně otevíraly další, jednalo se například o velmi oblíbenou kosmetiku, kterou řídí paní Gábina. Studio jsme a stále vylepšujeme tak, aby se stále zákazníkům líbil, jedná se především o atmosféru studia, která při otevření byla “příliš čistá”, proto jsme studio zaplnili různými kytkami, které působí útulně.

Současnost

Se stavem studia jsme spokojeni, stejně, jako zákazníci. Stále chystáme nové věci a služby (již brzy!) a snažíme se vše zlepšovat jak se dá. Snažíme se o různé nové akce, které se budou všem zákazníkům určitě líbit. Snažíme se vše modernizovat, stejně, jako například tyto nové webové stránky.
Studio bylo nuceno se přestěhovat na nové místo. Nyní nás naleznete adrese Pšenčíkova 675/22 Praha 4 Kamýk, tedy v blízkosti stanice autobusu Cílková.