Vypadá to, že jste offline.

Zkontrolujte prosím vaše připojení k internetu. Aktuálně se nacházíte na offline verzi webu. Zobrazují se neaktuální informace z doby, kdy jste určité webové stránky navštivili naposledy. Stránky nemusejí být funkční.

přístrojová lymfodrenáž těla 45 minut

Popis služby

Přístrojová lymfodrenáž slouží k detoxikaci, zrychlení metabolismu a redukci celulitidy. Indikace kosmetické: - Redukce celulitidy a strií - Tvarující a hubnoucí procedura - Dochází ke zmenšení objemu a zpevnění (vypnutí) pokožky - Indikace ostatní Odstranění pocitu těžkých nohou - Rehabilitace sportovců a pracovníků s vysokým zatížením dolních končetin - Jako součást celkového rehabilitačního programu.

Průměrná doba trvání služby

cca. 50 minut

Cena služby v balíčkách

250 Kč

Péče, kterou si zasloužíte

Vždy, když k nám přijdete, dostanete od nás zdarma profesionálně uvařenou kávu či (vychlazený) nealkoholický nápoj. Na výběr máte z mnoho druhů nápojů, od sladkých limonád až po citronovou vodu. Většina lahví se vrací dodavateli, šetříme tím naší planetu, které si velmi vážíme.

I nejmenší od nás dostanou malé překvapení, ale aby se dítko mělo nač těšit, vše se dozvíte až ve studiu.

Ceny jsou platné od viz na seznamu služeb na určité kategorii služeb. Ceny mají pouze informační charakter, mohou se měnit dle potřeb zákazníků. Na uvedených informacích nelze zakládat jakákoliv práva a za jejich správnost neručíme.