Vypadá to, že jste offline.

Zkontrolujte prosím vaše připojení k internetu. Aktuálně se nacházíte na offline verzi webu. Zobrazují se neaktuální informace z doby, kdy jste určité webové stránky navštivili naposledy. Stránky nemusejí být funkční.

Doplnění nehtů

Popis služby

Popis postupu: Odstraníme přechod mezi lůžkem a odrostlým nehtem, spilujeme části, které jsou uvolněné. Zkrátíme a zapilujeme do požadovaného tvaru. Modelujeme pomocí gelu nebo akrylu. Poté finálně upravíme a opilujeme požadovaný tvar. Podle přání zákazníka nanášíme lak nebo gelový lak nebo pouze konečný lesk. Poté naneseme olej na nehtový val.

Průměrná doba trvání služby

cca. 1 hodina

Cena služby v balíčkách

560 Kč

Péče, kterou si zasloužíte

Vždy, když k nám přijdete, dostanete od nás zdarma profesionálně uvařenou kávu či (vychlazený) nealkoholický nápoj. Na výběr máte z mnoho druhů nápojů, od sladkých limonád až po citronovou vodu. Většina lahví se vrací dodavateli, šetříme tím naší planetu, které si velmi vážíme.

I nejmenší od nás dostanou malé překvapení, ale aby se dítko mělo nač těšit, vše se dozvíte až ve studiu.

Ceny jsou platné od viz na seznamu služeb na určité kategorii služeb. Ceny mají pouze informační charakter, mohou se měnit dle potřeb zákazníků. Na uvedených informacích nelze zakládat jakákoliv práva a za jejich správnost neručíme.