Vypadá to, že jste offline.

Zkontrolujte prosím vaše připojení k internetu. Aktuálně se nacházíte na offline verzi webu. Zobrazují se neaktuální informace z doby, kdy jste určité webové stránky navštivili naposledy. Stránky nemusejí být funkční.

Popis služby

Melír je dobrá varianta pro ženy, které se chtějí rozlišit od ostatních netradiční barvou hlavy. Melír trvale odbarvuje vlasy do bílého až žlutého tonu dle přírodní barvy. Odbarvit vlasy lze různými způsoby, lze například odbarvit pouze nějaké pramínky nebo například pouze nějaké části.

Průměrná doba trvání služby

cca. 2 hodiny

Cena služby v balíčkách

2 399 Kč

3 099 Kč

2 999 Kč

další Kadeřnické služby

Péče, kterou si zasloužíte

Vždy, když k nám přijdete, dostanete od nás zdarma profesionálně uvařenou kávu či (vychlazený) nealkoholický nápoj. Na výběr máte z mnoho druhů nápojů, od sladkých limonád až po citronovou vodu. Většina lahví se vrací dodavateli, šetříme tím naší planetu, které si velmi vážíme.

I nejmenší od nás dostanou malé překvapení, ale aby se dítko mělo nač těšit, vše se dozvíte až ve studiu.

Ceny jsou platné od viz na seznamu služeb na určité kategorii služeb. Ceny mají pouze informační charakter, mohou se měnit dle potřeb zákazníků. Na uvedených informacích nelze zakládat jakákoliv práva a za jejich správnost neručíme.