Masáže

Účinky

  • Přináší celkovou relaxaci a uvolnění organizmu
  • Zlepšuje krevní oběh
  • Pomaha při bolestech hlavy
  • Uvolňuje ztuhlé svaly
  • Odstraňuje problémy s klouby
  • Odstraňuje bolesti zad a šíje
  • Harmonizuje psychiku
  • Odstraňuje stres

Objednávání

Jako jedna z mála salónu nabízíme plnou podporu objednávání online, pomocí jednoduchého interaktivního formuláře, přes který se objedná opravdu každý. Můžete si zobrazit termíny a vybrat balíčky, které sedí přímo vám. Není nutná jakákoliv komunikace s lidmi, vše je rychlé a automatizované.

Oleje

Při každé masáži si můžete vybrat olej, který bude při masáži použit. Máte na výběr z: Olej - obyčejný, hřejivý, posilujícíc, jasmín, růže, pomeranč, rozmarýn, zelený čaj, citron, orchidej, aloe vera, skořice, devatero kvití, čokoláda, levandule, speciální olej na unavená záda.

Kontraindikace

Kdy je vhodné masáž vynechat?


infekční onemocnění, akutní zánět v těle, bolestivé stavy po nehodách (operacích), onkologické onemocnění, stavy vyžadující klid na lůžku, pergamenová kůže, pokročilá osteoporóza, vyšší stupeň artrozy, při hemofilii, v den nadměrné fyzické námahy, při stavu vyčerpanosti, po jídle, při intoxikaci, bechterovovo onemocnění, výhřez meziobratlové ploténky, těhotenství a šestinedělí

Jak se objednat?

Objednávejte se pomocí rezervačního systému pomocí odkazu v horní části stránky a nebo pomocí telefonního čísla +420 702 937 502 v době otevírací doby.

Otevírací doba

Péče, kterou si zasloužíte

Vždy, když k nám přijdete, dostanete od nás zdarma profesionálně uvařenou kávu či (vychlazený) nealkoholický nápoj. Na výběr máte z mnoho druhů nápojů, od sladkých limonád až po citronovou vodu. Většina lahví se vrací dodavateli, šetříme tím naší planetu, které si velmi vážíme.

I nejmenší od nás dostanou malé překvapení, ale aby se dítko mělo nač těšit, vše se dozvíte až ve studiu.

Ceny jsou platné od 6. 5. 2020. Ceny mají pouze informační charakter, mohou se měnit dle potřeb zákazníků. Na uvedených informacích nelze zakládat jakákoliv práva a za jejich správnost neručíme.

Kadeřnické služby

Kosmetické služby

Manikúra

Pedikúra